do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

Płatność za zamówione towary w sklepie internetowym Frutavita następuje podczas:

 

  • płatności online - płatności Shoper (istnieje możliwość płatności kartą)
  • płatności online - płatności Przelewy24.pl (istnieje możliwość płatności kartą)
  • odbioru przesyłki za pobraniem - przesyłka pobraniowa
  • przedpłaty przelewem na konto bankowe (w tytule przelewu należy podać numer zamówienia)

Nasze dane:

31 1050 1344 1000 0090 8111 7716
Frutavita Sp. z o.o.
ul. Okrzei 21
48-130 Kietrz

 

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl) i Przelewy24


- płatności elektroniczne za pośrednictwem Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl),

- płatności kartą płatniczą Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,

(W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego),

- płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy: ING 31 1050 1344 1000 0090 8111 7716,

- płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki,

- płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą (płatności online) - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem internetu poprzez system płatności www.bluemedia.pl. Jeśli wybierzesz tę formę płatności, system automatycznie skieruje Cię na bezpieczną stronę, na której wybierzesz swój bank i wygodnie dokonasz opłaty. System obsługuje także płatności za pomocą kart MasterCard i VISA. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.


Przelew tradycyjny - wpłata na nasz rachunek bankowy w walucie PLN ING 31 1050 1344 1000 0090 8111 7716, którego numer otrzymasz także w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym przesyłki. Wybierając formę płatności przy odbiorze osobistym, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki z naszej siedziby (Frutavita Sp. z o.o., ul. Okrzei 21, 48-130 Kietrz, woj. opolskie)

Termin płatności:
- w przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
- w przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl