Formy płatności

Sklep internetowy Frutavita udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

- płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

- płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 46 1050 1344 1000 0090 8050 2660

- płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki

- płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą (płatności online) - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem internetu poprzez system płatności www.bluemedia.pl. Jeśli wybierzesz tę formę płatności, system automatycznie skieruje Cię na bezpieczną stronę, na której wybierzesz swój bank i wygodnie dokonasz opłaty. System obsługuje także płatności za pomocą kart MasterCard i VISA. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

 

 

Przelew tradycyjny - wpłata na nasz rachunek bankowy w walucie PLN 46 1050 1344 1000 0090 8050 2660, którego numer otrzymasz także w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Płatność za pobranie przy odbiorze przesyłki

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym przesyłki

Wybierając formę płatności przy odbiorze osobistym, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki z naszej siedziby (Katolik Group, ul. Okrzei 21, 48-130 Kietrz, woj. opolskie)

Termin płatności:
- w przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
- w przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl