do kasy suma: 0,00 zł
Program rabatowy

UWAGA!

OD DNIA 12.03.2022 r. zmiana w regulaminie programu rabatowego - „Aktywni zyskują więcej”. Prosimy o zapoznanie się z aktualną treścią regulaminu.

 

Regulamin programu rabatowego - "Aktywni zyskują więcej"

Za każde pomyślnie zrealizowane zakupy otrzymują Państwo odpowiednią ilość punktów.

1 zł  = 1 pkt.

Stały rabat udzielany jest przy każdym zamówieniu na podstawie sumy punktów zebranych w naszym sklepie. 

Punkty uzyskać można również za zapisanie się do Newslettera oraz za dodanie opinii o zakupionym produkcie na Naszej Stronie:

  • Zapisanie się do Newslettera: 50 pkt.

Poniższa tabela przedstawia rabaty, jakie są udzielane przy kolejnym zakupie:

Ogólne informacje o programie lojalnościowym.

Punkty w programie rabatowym otrzymuje każdy zarejestrowany Klient sklepu http://frutavita.pl  za dokonane zakupy i dodanie opinii o kupiony produkcie, a także za dopisanie się do newslettera. Rabat udzielany jest na podstawie zebranej sumy punktów w naszym sklepie. Każdy 1 zł wydany w naszym sklepie to zdobycie 1 punktu. Punkty są naliczane od całkowitej wartości produktów w zamówieniu, bez kosztów wysyłki.

Weryfikacja punktów:

Punkty za zamówienie przyznawane są po zmianie statusu zamówienia na "przesyłka wysłana" lub po zaakceptowaniu przez administratora opinii produktu. 

Uwagi dodatkowe:

Klient może posiadać tylko jedno konto z punktami. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie. Punkty pomyłkowo wykorzystane przez Klienta nie podlegają zwrotowi.

Sklep https://frutavita.pl  może wedle własnego uznania, zakończyć, zmienić, ograniczyć, zawiesić lub zmodyfikować program rabatowy. W przypadku braku akceptacji zmian przez Klienta jest uprawniony do rezygnacji z udziału w programie. Informację o zmianach w regulaminie zostaną zamieszczone każdorazowo przez umieszczenie stosownego wpisu pod adresem https://frutavita.pl/pl/i/Program-rabatowy/13

Rabat z programu lojalnościowego obowiązuje wyłącznie na produkty nieprzecenione i nie można go łączyć z innymi promocjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl