Pytania i odpowiedzi

Na tej stronie znajdują się pytania najczęściej zadawane przez klientów sklepu.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami sklep@frutavita.pl

 1. Czy moje zakupy na stronie http://frutavita.pl są bezpieczne?

Bezpieczeństwo transakcji w naszym sklepie jest dla nas bardzo ważne. Na stronie sklepu Frutavita zainstalowany jest certyfikat SSL zapewniający poufność przesyłanych informacji oraz ich szyfrowanie.

 Certyfikat SSL służy do szyfrowania danych przesyłanych w internecie między użytkownikiem, a serwerem o jego zastosowaniu świadczy kłódka i https:// przy adresie strony w przeglądarce internetowej. Dzięki użyciu certyfikatu SSL dane użytkowników przesyłane za pomocą formularzy (rejestracyjnych i transakcyjnych) są lepiej chronione.

2. Nie mogę znaleźć towaru w sklepie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów. Na górze strony kliknij na lupę i zacznij wpisywać nazwę szukanego produktu.

3. Mam problem z logowaniem się do sklepu. Co zrobić, żeby móc się zalogować?

Jeśli nie pamiętasz hasła do logowania skorzystaj z opcji „Nie pamiętam hasła” na stronie: https://frutavita.pl/pl/passremind. Pomożemy Ci w odzyskaniu danych do logowania bądź wygenerowaniu nowego hasła.

4. Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta klienta sklepu i wejdziesz w zakładkę: TWOJE ZAMÓWIENIA. Znajdziesz tam zarówno zamówienia bieżące jak i historię zamówień już zrealizowanych.

5. Gdzie mogę sprawdzić moją ilość punktów w programie rabatowym?

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta klienta sklepu i wejdziesz w zakładkę: TWOJE ZAMÓWIENIA.

6. Złożyłam/em dwa zamówienia, czy mogę je połączyć tak, aby nie płacić dwa razy za przesyłkę?

Jeśli pomiędzy tymi zamówieniami nie minęła więcej niż godzina jest możliwość połączenia zamówienia i zapłaty jednorazowej za przesyłkę. W takim wypadku poprosimy o informację na adres mailowy sklep@frutavita.pl lub telefonicznie 698 112 000, 667 104 105.

7. W moim zamówieniu był uszkodzony towar. Co mam zrobić dalej?

Zrób proszę zdjęcia paczki z zewnątrz. Następnie zrób zdjęcia zniszczonego produktu. Zdjęcia wyślij na nasz adres email: sklep@frutavita.pl Ustalimy z Tobą szczegóły zwrotu.

8. Zawartość paczki nie zgadza się z zamówieniem. Co teraz?

Prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@frutavita.pl lub telefoniczny 698 112 000, 667 104 105. Nie zapomnij o poinformowaniu nas o nr niekompletnego zamówienia oraz nazwy brakującego towaru.

9. Mam problem z płatnością. Jak mogę zapłacić za moje zamówienie?

W naszym sklepie masz wiele opcji płatności. Korzystamy z usług serwisu Blue Media S.A. oraz PayPro SA (Przelewy24), przez który możesz dokonać szybkiego przelewu wybierając swój bank. Jeśli chcesz zapłacić kartą jest również taka opcja. Prosimy o skorzystanie z dostępnych opcji. Jeśli mimo wszystko masz problem z płatnością wybierz opcję przelewu tradycyjnego i dokonaj płatności na wskazane dane:

Frutavita Sp. z o.o.
ul. Okrzei 21
48-130 Kietrz
Numer konta do wpłat:

10. Czy mogę zapłacić przelewem?

Tak. Przy wyborze formy płatności wybierz Przelew. Zostaniesz przekierowany na stronę firmy Blue Media S.A. lub PayPro SA (Przelewy24), z której korzystamy przy obsłudze płatności. Wybierz konto przypisane do swojego banku. Jeśli dokonujesz płatności przelewem bankowym z banku nie występującego na liście lub tworzysz przedpłatę przekazem pocztowym, możesz wybrać dowolne konto z listy. Musisz wówczas wziąć pod uwagę, że czas przekazania twojej wpłaty na nasze konto może potrwać 1-3 dni.

11. Potrzebuję faktury za zamówienie. Jak ją uzyskać?

W trzecim kroku procesu składania zamówienia: „Uwagi do zamówienia” napisz, że potrzebujesz fakturę i podaj niezbędne dane.  Faktura zostanie wysłana wraz z Twoim zamówieniem.

12. Jakie są koszty przesyłki?

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów przesyłki na stronie: https://frutavita.pl/pl/i/Koszty-dostawy/4

13. Czy mogę zamówić zagranicę?

Tak. Zapraszamy do sprawdzenia kosztów przesyłki na stronie: https://frutavita.pl/pl/i/Koszty-dostawy-za-granice/38

14. Jaki jest termin wysyłki zakupionych produktów?

W 99% zamówienie złożone i opłacone do godz. 11.30, wyślemy tego samego dnia, i w 99% przypadków otrzymacie przesyłkę w następny dzień roboczy.

Proces przygotowania towaru do wysyłki rozpoczyna się natychmiast po dokonaniu zamówienia.

15. Co jeśli kurier nie zastanie mnie w domu?

W mailu potwierdzającym wysłanie zamówienia znajdziesz numer do śledzenia przesyłki. Dzięki temu będziesz w stanie zlokalizować przesyłkę i ustalić adres jej odbioru, jeśli kurier zostawił ją w punkcie odbioru osobistego pod Twoją nieobecność.

16. Czy mogę odebrać produkty osobiście?

Posiadamy punkt odbioru osobistego w Kietrzu (woj. opolskie) przy ul. Okrzei 21. W przypadku skorzystania z tej formy, klient otrzyma informację mailowo lub telefonicznie (sms) o tym, że jego zamówienie jest gotowe do odbioru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl