do kasy suma: 0,00 zł

Koniec zapasów? Jak Frutavita wspiera HoReCa?

0
Koniec zapasów? Jak Frutavita wspiera HoReCa?

Frutavita to polskie przedsiębiorstwo funkcjonujące od wielu lat w branży spożywczej, które zajmuje się importem oraz dystrybucją dodatków piekarniczych i cukierniczych. W ofercie firmy znajdują się zarówno różnego rodzaju orzechy, jak i migdały, pestki z dyni, słonecznik czy owoce kandyzowane, owoce liofilizowane i owoce suszone. Na stronie zamówić można również kasze, oleje i inne produkty wykorzystywane w branży gastronomicznej. Firma Wśród klientów firmy znajdują się najróżniejsze hurtownie branży cukierniczej, sieci handlowe czy zakłady przemysłu spożywczego. Czym jest tak zwana HoReCa i w jaki sposób wspiera ją firma Fruvita? Poniżej znajduje się kilka informacji na ten temat.

Czy jest HoReCa?

HoReCa to określenie dotyczące całego sektora hotelarskiego oraz gastronimiczego, którego nazwa nawiązuje do pierwszych dwóch liter wyrazów "hotel", "restaurant" i "café". Kilka lat po drugiej wojnie światowej w Zurychu z inicjatywy przedstawicieli hoteli, restauracji i kawiarni powstała międzynarodowa organizacja, której celem była obrona ich praw. Po jakimś czasie skrót ten stał się synonimem całej branży i tak pozostało do dzisiaj. Obecnie w sektorze tym znajdują się setki tysięcy małych i średniej wielkości przedsiębiorstw, które na co dzień potrzebują wielu produktów spożywczych, aby obsługiwać swoich klientów. Właśnie w tym zakresie z powodzeniem wspiera je firma Frutavita. 

Co Frutavita oferuje hotelom, restauracjom i kawiarniom?

Frutavita wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw w branży hotelarskiej i gastronomicznej oferując im towary pakowane w opakowanie zbiorcze, które wystarczą na długi czas. Dzięki nim można płynnie i bez przerw oferować konkretne dania czy napoje w kawiarniach, restauracjach czy restauracjach hotelowych, które często mają do czynienia z dziesiątkami zamówień dziennie. W ofercie zarezerwowanej dla tego sektora znajduje się spory wybór najróżniejszych produktów, takich jak frytura gastronomiczna, różnego rodzaju kasze, słonecznik, ryże czy popcorn do prażenia. Wszystkie z sypkich produktów pakowane są w opakowania strunowe, które pozwalają na ich bezpieczne przechowywanie. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma Frutavita przez lata działalności zyskała bardzo dobrą renomę, dostarczając klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Na każdym z opakowań znajduje się również czytelna etykieta zawierająca informacje na temat terminu przydatności do spożycia czy kraju pochodzenia zamówionego produktu. 

Dlaczego warto zamawiać w firmie Frutavita?

Frutavita to firma tworzona z wielkim zaangażowaniem przez pasjonatów, którzy doskonale znają rynek oraz jego oczekiwania. Twórcom marki zależy na tym, aby zapewniać swoim klientom produkty wysokiej jakości, które spełniają wszelkie standardy, a przy okazji nie rażą zbyt wysoką ceną. Na dobrą reputację firmy wpływają nie tylko surowe normy jakościowe, ale również współpraca z zaufanymi dostawcami i zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników. Rosnąca popularność firmy świadczy o tym, że z roku na rok coraz więcej przedsiębiorstw przekonuje się o jej wartości.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl